ROLETY ZEWNĘTRZNE MARKIZY PERGOLE BRAMY GARAŻOWE AUTOMATYKA

10-696 Olsztyn ul. Bajkowa 20 tel. 509 395 764 lub 500 295 200

Brama niestandardowa czy typowa ?Każdemu, kto szuka bramy garażowej wydaje się, że jego otwór garażowy jest standardowy i idealny pod wymarzoną bramę. Niestety w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. Często, aby dobrać bramę, trzeba przerobić otwór garażowy. Można oczywiście zamówić bramę konkretnie pod swój nietypowy otwór, my jednak tego nie polecamy. Dlaczego?


 4 negatywne skutki zamówienia bramy w wymiarach niestandardowych:

1. Cena – brama robiona na wymiar zawsze jest znacznie droższa od standardowej. Nie ma co liczyć na jakiś dodatkowy rabat ze strony sprzedawcy, ponieważ nie jest to brama, którą firmy posiadają na stanie. Po prostu musi zostać wykonana na zlecenie.

2. Okres oczekiwania – bramy niestandardowe (w innym wymiarze lub też kolorze) wymagają znacznie dłuższego okresu produkcji ( ok. 4 tygodni). Jeśli więc zależy Ci na czasie warto to mieć na uwadze.

3. Dodatkowe prace –  warto przemyśleć niewielką przeróbką otworu garażowego ( dwa dni pracy), po której od razu możemy montować dostępną standardową bramę.

4. Koszt montażu – zazwyczaj bramy niestandardowe wymiarowo to bramy, których montaż jest sporo droższy. Zadajmy sobie więc pytanie czy taka nietypowa brama jest nam niezbędna.

Podsumowując zatem w dzisiejszych czasach możliwość przy zakupie wymarzonej bramy są ogromne. Należy jednak pamiętać , że wszystko co inne ma swoją wyższą cenę i dłuższy okres oczekiwania.

Kontakt

TOPSYSTEM Olsztyn Krzysztof Perzanowski
10-696 Olsztyn ul. Bajkowa 20
tel. 509395764 lub 500295200
NIP:739-000-54-10
email: biuro@topsystem.olsztyn.pl

Mapa

Mapa dojazdu

 Zobacz na mapie
jak do nas dojechać

 

Na skróty

 
Masz pytania ?
Wypełnij formularz postaramy się
szybko pomóc w doborze produktu