ROLETY ZEWNĘTRZNE MARKIZY PERGOLE BRAMY GARAŻOWE AUTOMATYKA

10-696 Olsztyn ul. Bajkowa 20 tel. 509 395 764 lub 500 295 200

Żaluzje Olsztyn - tylko w TOP-SYSTEM tak szeroka oferta
Znane od wielu lat na rynku żaluzje poziome to gama kilkunastu różnych produktów o różnych zastosowaniach oraz zaletach użytkowych.
Dzięki temu nasze żaluzje zdobią nie tylko mieszkania i domy prywatne, ale również biura, hotele, restauracje i gabinety.

Żaluzje poziome mogą być wykonane z aluminiowych lub drewnianych lamel o różnej szerokości. Rynienki i sznurki barwione są w kolorze lamel, dzięki temu podwyższa to walory estetyczne żaluzji. Wiele opcji dodatkowych pozwala na wybór odpowiedniego dla Państwa modelu żaluzji, a dzięki zastosowaniu najlepszych na rynku komponentów jesteśmy przekonani, że będą służyły przez wiele lat.
Żaluzje aluminiowe to połączenie prostej konstrukcji i bardzo długiej żywotności.

Charakteryzują się bardzo dobrą izolacją termiczną.
Powodują odbijanie aż do 70% promieniowania słonecznego powodując w czasie upałów spadek temperatury nawet o ok. 7 stopni Celsjusza. Podczas mrozów zasłonięte żaluzje zapobiegają  utracie ciepła. Pióra żaluzji można precyzyjnie regulować dopuszczając w ten sposób ilość dochodzącego światła. Bardzo duży wybór kolorów żaluzji daje możliwość dopasowania żaluzji do każdego rodzaju wnętrza. Nasza oferta to min. żaluzje aluminiowe o szerokości listewek 16 mm i 25 mm, 50 mm.Żaluzje Olsztyn - zobacz naszą ofertęŻaluzje Olsztyn - zobacz w TOP-SYSTEMŻaluzje Olsztyn - olbrzymi wybór w TOP-SYSTEM

Żaluzje poziome są najbardziej uniwersalnymi spośród wszystkich osłon wewnętrznych. Dowolne regulowanie kąta nachylenia lameli pozwala precyzyjnie dawkować przenikające z zewnątrz światło naturalne bez konieczności podnoszenia i opuszczania żaluzji. W ten sposób chronią one pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem, jednocześnie umożliwiając swobodną cyrkulację powietrza. Pozwalają ukryć wnętrze przed osobami postronnymi i zapewnić mieszkańcom prywatność bez konieczności całkowitego lub częściowego zaciemnienia okna.

To jednak wszyscy dobrze znamy. Czego jeszcze nie wiemy o żaluzjach poziomych? Właściwie są to detale, które czasem mają duże znaczenie. Szerokość lamel w naszym portfolio to kilka rodzajów żaluzji wewnętrznych. Różnią się one między sobą materiałem, z którego są wykonane i – co okazuje się istotne – zależną od tego szerokością lamel. Mają one 16, 25, 50 i 70 mm szerokości.
Dopóki nie musimy podjąć ostatecznej decyzji, nie zastanawiamy się, jakie będą miały one wpływ na wnętrza. Zasada jest bardzo prosta: szersze lamele lepiej prezentują się w dużych przeszkleniach, często sięgających od podłogi do sufitu, natomiast osłony z węższymi listewkami – w pomieszczeniach z małymi oknami. Jednak to nie jedyne kryterium, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze żaluzji.
Szerokość lamel ma również wpływ na to, ile światła dziennego dotrze do wnętrza przy otwartych żaluzjach. Im lamele są szersze, tym lepiej doświetlone wnętrze. Przy otwarciu listewek powstają pomiędzy nimi większe szpary. Ten efekt można dodatkowo podbić stosując taśmę perforowaną, która łagodnie rozprasza przenikające do wnętrza światło. Wprawdzie jest to oczywiste, ale rzadko kiedy zwracamy na to uwagę, a szkoda, bo gra smug światła i cienia pozwala stworzyć jedyny w swoim rodzaju, niecodzienny klimat wnętrza. To, który rozmiar wybierzemy, zależy więc od efektu, jaki chcemy osiągnąć. We wszystkich kolorach tęczy Żaluzje aluminiowe jednoznacznie kojarzą się z kolorem srebrnym, a drewniane – naturalnym ciemnym bądź jasnym brązem.

TOP-SYSTEM oferuje tego rodzaju osłony w szerokiej gamie barw. Lamele z aluminium są teraz dostępne w nowej kolekcji obejmującej ponad 100 kolorów. Mogą mieć już nie tylko wiele odcieni szarego (od srebrnego po antracytowy), ale także niebieskiego, brązowego, zielonego, różowego, fioletowego, żółtego, a także kolor biały i czarny. Do wyboru jest też kilka doskonałych imitacji naturalnego drewna. Żaluzje drewniane wyjątkowo prezentują się w barwach niebieskich, zielonych i szarych.

Kontakt

Dobra Firma Filip Perzanowskii
10-685 Olsztyn, ul. Ignacego Krasickiego 5 / 14
tel. 500295200
NIP:739-353-95-66
email: dobrafirmafilip@gmail.com

Mapa

Mapa dojazdu

 Zobacz na mapie
jak do nas dojechać

 

Na skróty

 
Masz pytania ?
Wypełnij formularz postaramy się
szybko pomóc w doborze produktu