ROLETY ZEWNĘTRZNE MARKIZY PERGOLE BRAMY GARAŻOWE AUTOMATYKA

10-696 Olsztyn ul. Bajkowa 20 tel. 509 395 764 lub 500 295 200

kraty rolowane
Prosta i funkcjonalna konstrukcja sprawia, że kraty rolowane znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz obiektów, np. w galeriach handlowych, jak również na zewnątrz, w wolnostojących budynkach chroniąc wejście przed nieproszonymi gośćmi. Konstrukcja pozwala na zaadaptowanie ich do istniejących już otworów wejściowych.
Dzięki szerokiej ofercie materiałów i wykończeń mogą Państwo dostosować wygląd krat do indywidualnych potrzeb. Prócz najpopularniejszej metalicznej kolorystyki stali ocynkowanej lub aluminium nasze kraty rolowane dostępne są także w wersji lakierowanej, w dowolnie wybranych kolorach z palety RAL. Co więcej, istnieje możliwość wykonania dowolnego wycięcia wzoru, np. logotypu lub innego znaku graficznego, czy napisu, który będzie stanowił oryginalną i przykuwającą wzrok reklamę.
Wśród oferowanych przez nas krat znajdą Państwo zarówno profile stalowe ocynkowane, stalowe lakierowane, jak również aluminiowe. W zależności od potrzeb profile mogą być pełne lub ażurowe z różnorodnymi kształtami perforacji. W zależności od miejsca montażu Klienci mogą dowolnie wybrać stopień przezierności profili, w zależności od tego na ile konieczna jest dobra wymiana powietrza i kontakt wzrokowy, jak np. w garażach podziemnych, galeriach handlowych czy wentylowanych magazynach.
Wszystkie kraty rolowane posiadają w standardzie zabezpieczenie przed podniesieniem kraty na zamkniętym zamku oraz  ręczne awaryjne otwieranie. Opcją dodatkową jest możliwość zamontowania UPS – automatycznego systemu zamykania kraty przy zaniku napięcia.

Kontakt

Dobra Firma Filip Perzanowskii
10-685 Olsztyn, ul. Ignacego Krasickiego 5 / 14
tel. 500295200
NIP:739-353-95-66
email: dobrafirmafilip@gmail.com

Mapa

Mapa dojazdu

 Zobacz na mapie
jak do nas dojechać

 

Na skróty

 
Masz pytania ?
Wypełnij formularz postaramy się
szybko pomóc w doborze produktu